Аргентина з Мессі та переможним голом Ді Марії обіграла Еквадор

"Альбіселесте" здолали суперника у товариському матчі з мінімальним рахунком.
10 червня, 08:38
Аргентина перемогла Еквадор / Getty Images

У ніч проти понеділка, 10 червня, збірна Аргентини в Чикаго, США провела товариський матч проти Еквадору.

Підопічні Ліонеля Скалоні впоралися із суперником, здобувши мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Єдиний гол на 40-й хвилині зустрічі забив Анхель Ді Марія, який точно пробив під дальню стійку з кута воротарського майданчика.

Лідер "альбіселесте" Ліонель Мессі розпочав цей поєдинок на лаві запасних і з'явився на полі на 56-й хвилині, змінивши автора забитого м'яча.

Атаки: 99 - 78

Зазначимо, що в рамках підготовки до Копа Амеріка-2024 Аргентина проведе ще один товариський матч із Гватемалою, а Еквадор зустрінеться у спарингах з Болівією та Гондурасом.

Раніше повідомлялося, що пізній гол 17-річного Ендріка приніс Бразилії драматичну перемогу над Мексикою.