Гол гравця Зорі допоміг Панамі вийти у чвертьфінал Копа Америка-2024

Едуардо Герреро відзначився у переможному поєдинку турніру з Болівією.
2 липня, 08:54
Едуардо Герреро забив за Панаму / Getty Images

У ніч проти вівторка, 2 липня, відбулися матчі третього туру в групі С Копа Америка-2024.

Збірна Панами здобула перемогу над Болівією, яка допомогла їй пробитися у чвертьфінал турніру.

Панамці вийшли вперед у середині першого тайму, проте на 69-й хвилині суперник вирівняв ситуацію. Утім, уже незабаром Панама знову повела в рахунку завдяки нападнику луганської Зорі Едуардо Герреро. Форвард української команди на 74-й хвилині вийшов на заміну, а за п'ять хвилин у падінні головою замкнув подачу до штрафного майданчика.

Джерело: Getty Images

У компенсований до матчу час панамці закріпили свій успіх - 3:1.

Панама з шістьма очками посіла друге місце у групі та зіграє в 1/4 фіналу. Першим у квартеті став Уругвай, який у паралельному матчі обіграв 1:0 США та зі стовідсотковим показником набраних балів вийшов у плей-оф.

Болівія - Панама 1:3

Голи: Міранда, 69 - Фаярда, 22, Герреро, 79, Яніс, 90+1

Нагадаємо, на ISPORT доступний розклад і результати всіх матчів Копа Америка-2024.

Джерело відео: MEGOGO

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Копа Америка