Канада - Уругвай 2:2 (пен. 3:4): огляд матчу і результат гри 14.07.2024

Уругвайська збірна у матчі за третє місце турніру здолала канадців.
14 липня, 07:59
Уругвай виграв матч за третє місце / Getty Images

У ніч на неділю, 14 липня, збірні Канади та Уругваю розіграли третє місце на Копа Америка-2024.

Команди не змогли визначити переможця у основний час гри, завершивши його результативною нічиєю 2:2.

Родріго Бентанкуру вдалося швидко вивести уругвайців уперед, на що канадці в середині першого тайму відповіли влучним ударом Ісмаеля Коне. Під кінець зустрічі вже збірна Канади повела у рахунку зусиллями Джонатана Девіда, проте на 90+2 хвилині Луїс Суарес врятував свою команду від поразки та перевів гру в серію пенальті, яка передбачена регламентом одразу після основного часу, без есктратаймів.

Джерело: Getty Images

Переможцем із серії одинадцятиметрових ударів вийшла збірна Уругваю з рахунком 4:3. Свої чотири спроби уругвайці використали, тоді як у канадців пенальті не реалізували Ісмаель Коне та Альфонсо Девіс.

Статистика матчу Копа Америка Канада - Уругвай

Канада - Уругвай 2:2 (пен. 3:4)

Голи: Коне, 22, Девід, 80 - Бентанкур, 8, Суарес, 90+3

Серія пенальті: 1:0 - Девід, 1:1 - Вальверде, 2:1 - Бомбіто, 2:2 - Бентанкур, 2:2 - Коне, 2:3 - Де Арраскеаета, 3:3 - Чойнір, 3:4 - Луїс Суарес, 3:4 - Девіс.

Атаки: 106 - 62

Канада: Сент-Клер, Джонстон (Девіс, 62), Лумпунгу, де Фужроль (Корнеліус, 67), Ларея, Ахмед (Міллар, 77), Осоріо (Бейр, 77), Шуеньє, Коне, Шаффелбург, Олувасеї (Девід, 67).

Уругвай: Рочет, Хіменес, Касерес, Вінья (Оласа, 66), Бентанкур, Вальверде, Угарте (де Арраскаета, 46), Нандес, Араухо (Олівера, 61), Пельїстрі (Родрігес, 61), Нуньєс (Суарес, 41).

Попередження: де Фужроль, 7, Вінья, 26, Олувасей, 63, Коне, 78, Бентанкур, 85, Сент-Клер, 93.

Нагадаємо, що у фіналі Копа Америка-2024 у ніч проти 15 липня зустрінуться збірні Аргентини та Колумбії.

На ISPORT доступний розклад і результати матчів Копа Америка-2024.

Джерело відео: MEGOGO