Дубль Довбика не допоміг Жироні здобути перемогу в контрольному матчі - шалена "перестрілка" з Монпельє

Артем провів на полі весь матч, а Віктор Циганков не потрапив до заявки.
20 липня, 14:43
Артем Довбик / Getty Images

Іспанська Жирона продовжує активно готуватися до старту нового сезону. Підопічні Мічела провели черговий контрольний поєдинок перед - команда Довбика і Циганкова зустрічалась з французьким Монпельє. Віктор Циганков не потрапив до заявки на матч, а Артем Довбик вийшов у стартовому складі своєї команди.

Саме форвард збірної України став героєм матчу, оформивши дубль у ворота суперників ще у першому таймі. Артем у своєму стилі "протиснув" захисників і переграв голкіпера. Перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь іспанців.

Другу половину зустрічі активніше провели французи, які змогли відзначитись двічі у воротах Гассаніги, а Жирона відповіла лише одним точним "вистрілом" - результативна нічия 3:3 у підсумку.

Контрольний матч. 20 липня

Монпельє - Жирона 3:3
Голи: Норден, 19, Хазрі, 71 (пенальті), 85 - Довбик, 24, 38, Вальєхо, 81

Нагадаємо, наступний товариський матч Жирона зіграє проти Еспаньйола. Гра запланована на 27 липня. У новому сезоні Ла Ліги Жирона стартує 15 серпня, де підопічні Мічела зіграють проти Бетіса.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Жирона Артем Довбик