Інтер Маямі без Мессі та Кривцова вилетів із Кубка ліг, поступившись команді Чеберка

Колектив із Флориди припинив захист титулу на стадії 1/8 фіналу, не втримавши перевагу в два м'ячі.
14 серпня, 10:22
Інтер Маямі програв Коламбус Крю / twitter.com/intermiamicf

У ніч на середу, 14 серпня, в рамках 1/8 фіналу Кубка ліг минулорічний переможець цього турніру Інтер Маямі зустрічався на виїзді з чинним чемпіоном МЛС Коламбус Крю.

Команда з Флориди зазнала підсумкової поразки 2:3, розгубивши перевагу в два м'ячі.

twitter.com/InterMiamiCF

Гості швидко відкрили рахунок у протистоянні, а на 62-й хвилині забили другий м'яч. Проте господарям поля вдалося здійснити камбек. Уже за кілька хвилин вони відіграли один гол, а героєм зустрічі став уругваєць Дієго Россі, який нещодавно виступав у Європі за Фенербахче, але повернувся в США - вінгер Коламбуса оформив дубль.

twitter.com/ColumbusCrew

Інтер Маямі грав без свого зіркового лідера Ліонеля Мессі, який продовжує відновлюватися від травми, а український захисник Сергій Кривцов провів весь матч на лаві запасних. У свою чергу український захисник Коламбус Крю Євген Чеберко вийшов на поєдинок у стартовому складі та був замінений на 82-й хвилині.