Роналду не допоміг: Аль-Хіляль розгромив Ан-Наср у фіналі Суперкубка

На гол португальця суперники відповіли чотирма.
17 серпня, 21:13
Кріштіану Роналду / Getty Images

У суботу, 17 серпня, відбувся фінал Суперкубка Саудівської Аравії, в якому зустрічалися Ан-Наср і Аль-Хіляль.

У першому таймі команди демонстрували рівну гру, тому спрацював фактор Роналду - єдиний удар у площину у виконанні португальця виявився результативним.

Однак у другому таймі Аль-Хіляль повністю розчавив суперників. На 55-й хвилині Мілінкович-Савич повернув на поле паритет, а потім Мітровіч протягом шести хвилин оформив дубль.

На 72-й хвилині Малком встановив остаточний рахунок 1:4. Варто зазначити, що в другому таймі колектив Луїша Кастру не завдав жодного удару по воротах Буну.