Гол та ассист Роналду принесли Ан-Насру першу перемогу у сезоні

Команда португальця впевнено розібралася із середняком ліги.
27 серпня, 23:10
Аль-Фейха - Ан-Наср / Getty Images

У вівторок, 27 серпня, Ан-Наср вирушив у гості до Аль-Фейхи в рамках другого туру.

Гості одразу пішли вперед, кіперу Аль-Фейхи довелося продемонструвати всю свою майстерність, щоб впоратися з ударом Роналду. Однак уже в наступному моменті португалець віддав пал Талісці, який і відкрив рахунок.

До кінця першого тайму Роналду все ж зумів відзначитися самостійно. На 45+10 хвилині португалець отримав нагоду пробити зі штрафного, удар вийшов сильним і точним - 0:2.

А ось другий тайм вийшов зовсім вже нудним, гра була майже без моментів, а голів довелося чекати до самого кінця. Спочатку Брозович забив третій м'яч, потім господарі один відіграли, а в компенсований час Таліска поставив крапку зі штрафного, пробивши не гірше за Роналду.