Захисник Динамо забив дебютний гол у чемпіонаті Ізраїлю

Олександр Сирота міг принести перемогу своїй команді.
15 вересня, 10:39
Олександр Сирота / Getty Images

Захисник Маккабі Хайфа Олександр Сирота відзначився дебютним голом у чемпіонаті Ізраїлю.

Нагадаємо, 24-річний українець перейшов до ізраїльського клубу за орендною угодою з київського Динамо.

У матчі третього туру чемпіонату Ізраїлю проти Маккабі Бней-Рейне українець відзначився на 90+4 хвилині після подачі з кутового.

Гол Сироти зробив рахунок 2:1 на користь його команди, проте Маккабі не зміг виграти, пропустивши з пенальті на 90+14 хвилині.

Цікаво, що пенальті заробив також Олександр, зігравши рукою у власному штрафному майданчику.

Раніше також феєрично дебютував в Саудівській Аравії Кріс Смоллінг.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Олександр Сирота