Дніпру-1 приготуватися: АЕК Ларнака мінімально обіграв Партизан

Кіпріоти стали на крок ближче до матчу проти дніпрян.
2022 г., 4 серпня, 22:59
АЕК Ларнака / Getty Images

Дніпро-1 розпочне участь у Лізі Європи з плей-офф раунду кваліфікації, де зустрінеться з переможцем пари АЕК Ларнака – Партизан.

У четвер, 4 серпня, відбувся перший матч цього протистояння, в якому сильнішими виявилися кіпріоти - 2:1.

При цьому саме сербський колектив повів у рахунку - на 18-й хвилині Квінсі Меніг вивів гостей уперед. Однак ще до перерви АЕК зумів поновити паритет зусиллями Анхеля Гарсії.

За 20 хвилин до кінця зустрічі Хрвоє Міличевіч вирвав для господарів перемогу, зробивши їх фаворитами протистояння.

Ліга Європи. 3-й раунд кваліфікації. 1-й матч

АЕК Ларнака (Кіпр) - Партизан (Сербія) 2:1
Голи: Гарсія, 34, Мілічевіч, 70 - Меніг, 18.

Нагадаємо, що перший матч плей-офф кваліфікації проти однієї з цих двох команд підопічні Олександра Кучера проведуть 18 серпня, а матч-відповідь пройде 25 серпня.