Фенербахче здобув перемогу над АЕКом у групі Динамо

Стамбульський клуб вийшов у лідери квартету, випередивши Ренн за додатковими показниками.
2022 г., 7 жовтня, 00:18
Фенербахче виграв у АЕКа / fenerbahce.org

У четвер, 6 жовтня, Фенербахче приймав на своєму полі кіпрський АЕК у рамках третього туру Ліги Європи в групі B, у якій також виступає київське Динамо.

Стамбульський клуб зумів здолати суперника, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

У середині першого тайму "жовтих канарок" вивів уперед нападаючий Міші Батшуаї, а на 79-й хвилині зустрічі господарі поля подвоїли свою перевагу завдяки автоголу захисника команди з Ларнаки Рафаїла Мамаса.

Після цієї перемоги Фенербахче з сімома очками очолив групу, випередивши Ренн за додатковими показниками. АЕК із трьома балами посідає третю позицію, а аутсайдером квартету є Динамо, яке програло всі три матчі.

Фенербахче - АЕК Ларнака 2:0

Голи: Батшуаї, 26, Мамас, 79 (аг)

Нагадаємо, що у паралельному матчі групи Динамо на виїзді поступилося Ренну з рахунком 1:2.