Бетіс гарантував собі плей-оф Ліги Європи, зігравши внічию з Ромою

Другий тайм поєдинку відверто розчарував, проте результат є результатом.
2022 г., 13 жовтня, 21:45
Реал Бетіс / Getty Images

У Севільї на стадіоні Беніто Вільямарін пройшов матч четвертого туру групового раунду Ліги Європи, в якому Бетіс приймав у гостях Рому. Зустріч завершилася внічию 1:1.

Першими у грі відзначились господарі поля. На 34-й хвилині Серхіо Каналес реалізував передачу Родрі. Проте майже одразу після перерви Андреа Белотті відновив паритет.

На жаль, у другому таймі команди зовсім не порадували моментами, завдавши лише трьох ударів за другі 45 хвилин.

Такий результат гарантував Бетісу щонайменше 1/16 фіналу турніру. "Джаллоросі" ж продовжать боротьбу за другу путівку до плей-офф Ліги Європи.

Бетіс - Рома 1:1
Голи: Каналес, 34 - Белотті, 53.

Бетіс: Браво - Руїбаль, Песселья, Луїс Феліпе, Міранда (Морено, 86) - Акуку, Гвардадо (Карвалью, 80), Родрі, Каналес (Родрігес, 80), Хоакін (Луїс Енріке, 69) - Вілліан Жозе (Іглесіас, 69).

Рома: Патрісіу - Залевскі, Манчіні, Смоллінг, Ібаньєс, Спінаццола (Вінья, 71) - Крістанте, Пеллегріні (Ель-Шаараві, 88), Матич (Камара, 46) - Абрахам, Белотті (Бове, 76).

Попередження: Гвардадо, Хоакін, Міранда, Родрі - Матич, Манчіні, Камара.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Рома Реал Бетіс