Лаціо в меншості не зміг обіграти Штурм

Вилучення завадило італійському клубу здобути три очки.
2022 г., 13 жовтня, 23:56
Лаціо - Штурм / Getty Images

У четвер, 13 жовтня, у рамках 4 туру Ліги Європи Лаціо приймав Штурм. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Перший забитий м'яч глядачі побачили лише під завісу першого тайму. Голом із пенальті відзначився форвард римського клубу Чиро Іммобіле.

На гарну подію Лаціо довелося і вкрай приємне, а саме видалення захисника Лаццарі. Після цього епізоду Штурму вдалося зрівняти рахунок та поставити господарів у незручне становище.

На 71-й хвилині Педро знову вивів Лаціо вперед, проте через 12 хвилин гостям удалість знову зрівняти рахунок, який і став фінальним.

Лаціо - Штурм 2:2

Голи: Іммобіле, 45 пен, Педро, 71 - Бовінг, 56, 83

Лаціо: Проведель - Габаррон, Хіла, Хюсай, Луїс Альберто (Феліпе Андерсон, 58) - Катальді (Весіно, 58), Башич (Мілінкович-Савіч, 58), Лаццарі - Дзакканьї (Марушич, 46), Педро, Імільє  79).

Штурм: Зібенхандль - Інголич, Вютріх, Аффенгрубер, Данте - Хірлендер (Саркарія, 79), Горенц-Станкович (Любич, 79), Прасс, Кітейшвілі (Хорват, 58) - Айєті (Янчер, 79),  .

Попередження: Інголич, Лаццарі, Кітейшвілі, Аффенгрубер, Горенц-Станкович, Іммобіле, Прасс, Любіч, Вютріх, Мілінкович-Савіч.

Вилучення: Лаццарі

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Лаціо Штурм