Манчестер Юнайтед - Шериф 3:0 відео голів матчу 27.10.2022 Ліги Європи

Пропонуємо до вашої уваги відео голів "червоних дияволів" у поєдинку з молдавським суперником по групі Е.
2022 г., 28 жовтня, 00:59
Манчестер Юнайтед - Шериф / Getty Images

На Олд Траффорд відбувся матч п'ятого туру групового етапу Ліги Європи між Манчестер Юнайтед та Шерифом. Зустріч завершилася розгромною перемогою манкуніанців із рахунком 3:0.

Перший гол поєдинку на себе записав Діогу Далот перед самою перервою. У другій 45-хвилинці голами також відзначилися Маркус Решфорд і Кріштіану Роналду, який відбув покарання за свій демарш.