Ренн - Шахтар 2:1 відео голів та найкращих моментів матчу 23.02.2023 Ліги Європи

Представляємо вашій увазі огляд зустрічі у відповідь другого за статусом єврокубка Старого Світу.
2023 г., 24 лютого, 01:44
Шахтар Донецьк / ФК Шахтер Донецк

У четвер, 23 лютого, на Стад де ла Рут де Лор'ян відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи між Ренном і донецьким Шахтарем.

Перемігши у першій зустрічі з рахунком 2:1, команда Ігора Йовічевича не змогла втримати перевагу. На старті другої половини Карл Токо Екамбі зрівняв рахунок у протистоянні, після чого гра перейшла у додатковий час.

На 106-й хвилині Ібрагім Салах зробив рахунок 2:0 на користь французів, але на 119-й хвилині "гірники" забили необхідний гол.

У перших п'яти ударах серії пенальті обидві команди допустили по два промахи, поле чого Анатолій Трубін здійснив третій сейв, а Кевін Келсі влучним ударом вивів Шахтар до 1/8 фіналу.