Ювентус - Фрайбург 1:0: огляд та результат гри 09.03.2023

Туринці при тотальному домінуванні змогли забити лише один гол.
2023 г., 9 березня, 23:52
Ювентус - Фрайбург  / Getty Images
Ювентус - Фрайбург / Getty Images

У четвер, 9 березня, у рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи Ювентус зустрічався із Фрайбургом. Матч завершився перемогою господарів поля з рахунком 1:0.

Туринський клуб із перших хвилин став показувати, хто є фаворитом зустрічі. "Стара синьйора" не так часто була з м'ячем, проте завдавала один одного удари по воротах суперника.

Фрайбург зміг вистояти до 53 хвилини. Філіп Костич подав із флангу на вінгера Анхеля Ді Марію, який зумів точним ударом головою відправити м'яч у сітку.

Німці після пропущеного м'яча не змогли розчаруватися, а ось туринці продовжували навантажувати оборону гостей. У підсумку, Ювентус здобув перемогу з мінімальним рахунком, заробивши перевагу перед матчем у відповідь.