Фрайбург - Ювентус 0:2: обзор матча и результат игры 16.03.2023

Туринці без проблем вийшли до наступного етапу турніру.
2023 г., 16 березня, 21:49
Фрайбург - Ювентус / Getty Images

У четвер, 16 березня, в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Фрайбург приймав Ювентус. Гра завершилася перемогою гостей із рахунком 2:0.

Перший гол у цій зустрічі забив Душан Влахович із 11-метрового. Нападник туринців відзначився наприкінці першого тайму. Поставив крапку наприкінці Федеріко К'єза.

Ключовим моментом матчу стало вилучення захисника Фрайбурга Мануеля Гульде. Німець отримав другу жовту картку на 44-й хвилині.

Таким чином, Ювентус пройшов у наступний етап Ліги Європи за сумою двох матчів (3:0).