Арсенал - Спортинг 1:1 (по пен. 3:5) Відео голів і найкращих моментів матчу Ліги Європи 16.03.2023

Португальський гранд обіграв англійський клуб і вийшов у наступний етап змагання.
2023 г., 17 березня, 08:19

У четвер, 16 березня, Арсенал на своєму полі приймав Спортинг у рамках повторної зустрічі 1/8 фіналу Ліги Європи.

У першому таймі англійці вийшли вперед завдяки голу Джаки. У середині другого тайму португальці зрівняли рахунок після неймовірного голу від Гонсалвеша, який забив з центру поля.

У кінцівці зустрічі команди не виявили переможця, перевівши гру в додатковий час. В овертаймі Арсенал і Спортинг створили по моменту, але забити їх не змогли.

У серії пенальті переможцем виявився португальський Спортинг, який вибив Арсенал із турніру.

До вашої уваги відео голів та огляд матчу Арсенал - Спортинг:

Арсенал — Спортінг 1:1 (перший матч — 2:2) (3:5 — пен.)
Голи: Джака, 19 — Гонсалвеш, 63

Арсенал: Рамсдейл — Томіясу (Б. Вайт, 10), Саліба (Голдінг, 21), Габріел, Зінченко — Вієйра (Едегор, 101), Жоржиньйо (Парті, 66), Джака — Нельсон (Сака, 66), Жезус (Троссар, 46), Мартінеллі.

Спортінг: Адан — Сен Жюст, Діоманде, Інасіу — Ешгаю, Гонсалвеш (Нуну Сантуш, 93), Угарте, Рейс (Ессугу, 93) — Едвардс (Танлонго, 119), Паулінью, Трінкан (Гомес, 105).

Попередження: Вієйра, Джака — Угарте, Ессугу

На 118-й хвилині був вилучений Мануель Угарте Рібейро (Спортінг) (друге попередження).