Феєнорд - Рома 1:0 відео голу та найкращих моментів матчу 13.04.2023 Ліги Європи

Італійці невдало з'їздили до Нідерландів, не здобувши навіть нічиєї і втративши через травми двох важливих гравців.
2023 г., 13 квітня, 22:13
Феєнорд - Рома / Getty Images

У четвер, 13 квітня, в рамках чвертьфіналу Ліги Європи відбувся матч, у якому Феєнорд приймав у гостях Рому.

Зустріч завершилася мінімальною перемогою ротердамців, а єдиний гол поєдинку було забито Матсом Віффером на старті другого тайму.

Крім цього, "джаллороссі" через травми втратили Пауло Дібалу і Теммі Абрахама.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Феєнорд - Рома в чвертьфіналі Ліги Європи:

Феєнорд - Рома 1:0
Гол: Віффер, 54.

Володіння м'ячем: 51% - 49%
Удари: 11 - 16
Удари в площину: 2 - 2
Фоли: 11 - 6
Очікувані голи (xG): 0.59 - 2.04

Феєнорд: Бейло - Геертрейда, Траунер, Ганцко, Гартман - Кьокчу, Віффер, Шиманський - Джаханбакш (Данілу, 71), Хіменес (Лопес, 82), Ідріссі (Пайшан, 64).

Рома: Патрісіу - Ібаньєс, Смоллінг, Манчіні - Спінаццола (Челік, 84), Матіч, Крістанте, Залевські - Пеллегріні (Вейналдум, 46), Абрахам (Белотті, 58), Дібала (Ель-Шаараві, 26).