Рома - Фейєнорд 4:1: огляд матчу та результат гри 20.04.2023

Римський клуб виявив характер та здобув перемогу у непростій ситуації.
2023 г., 21 квітня, 00:42
Рома - Фейеноорд / Getty Images

У четвер, 20 квітня, в рамках матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи Рома приймала Фейєнорд. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:1.

З перших хвилин гри команди задали високий темп, принагідно настрілюючи один одному по ногах. Арбітр Ентоні Тейлор хоч і карав обидві сторони за порушення правил, проте футболісти все одно із задоволенням фолили.

Крім порушення правил у матчі, так само були і голи. Лише у другій половині зустрічі римляни зуміли вийти вперед. Леонардо Спінаццола точно пробив у дальній кут.

Фанати господарів уже бачили, як їхня команда дотискає суперника, забиваючи другий м'яч, проте Фейєнорд несподівано зрівняв, сів в оборону і майже здобув путівку до півфіналу турніру, Пауло Дібіла знову вивів Рому вперед.

Далі доля команд вирішувалася в екстра-таймі. У двох додаткових таймах римляни переїхали свого суперника, забивши два голи. Таким чином, підопічні Жозе Моурінью за сумою двох зустрічей виявилися сильнішими за нідерландців і пройшли до півфіналу турніру.

Статистика матчу Рома - Фейєнорд 1/4 фіналу Ліги Європи

Рома - Фейєнорд 4:1 (4:2 - загальний)
Голи: Спінаццола, 60, Дібала, 90, Ель-Шаараві, 101, Пеллегріні, 109 - Пайшао, 80

Володіння м'ячем: 51% – 49%
Удари: 32 - 14
Удари у ворота: 12 - 6
Фоли: 12 - 15
Очікувані голи (xG): 5.16 – 1.19

Рома: Руй Патрісіу, Смоллінг (Челік, 78), Льоренте (Рожер, 72), Манчіні, Спінаццола, Залевскі (Дібала, 73), Вейналдум (Ель-Шаараві, 21), Матич, Крістанте, Пеллегріні2, Белотті ).

Фейєнорд: Бейло, Гертрюйда, Траунер, Ганцко, Хартман, Шиманьскі, Кекчю, Віффер, Джаханбахш (Данило, 74), Ідріссі (Ігор Пайшао, 64), Хіменес.

Попередження: Хартман (12), Віффер (18), Льоренте (34), Велленройтер (34), Хіменес (39), Дібала (108).