Спортінг - Ювентус 1:1: огляд матчу та результат гри 20.04.2023

Туринці йдуть далі сіткою турніру.
2023 г., 21 квітня, 00:21
Спортінг - Ювентус / Getty Images

У четвер, 20 квітня, в рамках матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи Спортінг приймав Ювентус. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Першими вийшли гості. Туринці забили свій гол уже на дев'ятій хвилині зустрічі зусиллями хавбека Адрієна Рабьо.

Відповісти на цей м'яч господарі змогли ще у першому таймі. Маркус Едвардс реалізував 11-метровий, який поновив паритет.

У час матчу, що залишився, у обох сторін були моменти, проте Ювентус зберіг для себе потрібний результат, пройшовши за сумою двох зустрічей у півфінал турніру.