Рома - Байєр 1:0 Відео голів та найкращих моментів матчу Ліги Європи 11.05.2023

До вашої уваги відеоогляд матчу Ліги Європи.
2023 г., 12 травня, 00:53
Рома - Байєр / Getty Images

У четвер, 11 травня, у рамках першого матчу 1/2 фіналу Ліги Європи Рома приймала Байєр. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Обидві команди з перших хвилин почали вести справжню боротьбу не лише за м'яч, а й за кожну ділянку поля, щоб отримати перевагу буквально скрізь.

Римляни, як і завжди на своєму полі, створювали більше моментів, щоб забити гол і мати перевагу перед зустріччю у відповідь. Ромі вдалося вийти вперед лише на 63-й хвилині завдяки влучному удару Едоардо Бове.

У результаті одним забивати вже не дуже хотілося, а другі просто не могли цього зробити. Матч так і завершився мінімальною перемогою Риму.