Тулуза - Ліверпуль 3:2: огляд матчу та результат гри 09.11.2023

Мерсисайдці відклали свою кваліфікацію до 1/8 фіналу на наступний тур.
2023 г., 9 листопада, 21:49
Тулуза - Ліверпуль  / Getty Images
Тулуза - Ліверпуль / Getty Images

У четвер, 9 листопада, у рамках четвертого туру групового етапу Ліги Європи Тулуза приймала Ліверпуль. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Французи змогли шокувати свого опонента, забивши в середині першого тайму. Вже у другій половині гри Тулуза знову забила, поставивши Ліверпуль у край незручне становище.

далі гості змогли відіграти один м'яч, проте відразу отримали у відповідь. Під завісу гри Ліверпуль зумів скоротити відставання, але доданих арбітра сім хвилин не вистачило для повноцінного камбека.

Таким чином мерсисайдці залишаються на першому місці у своїй групі, але поки що не виходять до наступного етапу турніру, а Тулуза наблизилася до свого опонента на три очки.