"Знаємо мету та йдемо до неї": Трубін - про перемогу Бенфіки над Марселем у матчі Ліги Європи

Український голкіпер оцінив успіх своєї команди у першому чвертьфінальному поєдинку.
12 квітня, 09:59
Анатолій Трубін / Getty Images

Воротар Бенфіки Анатолій Трубін відреагував на перемогу у першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи проти Марселя.

Напередодні лісабонська команда на своєму полі обіграла провансальців з рахунком 2:1.

"Боремось до фінального свистка. Знаємо нашу мету та йдемо до неї. Вітаю з перемогою", - написав Трубін в Instagram.

Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи Марсель - Бенфіка відбудеться 18 квітня.

Раніше повідомлялося, що Трубін став найгіршим гравцем Бенфіки у матчі проти Марселя за версією SofaScore.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!