Тренер Аталанти оцінив шанси Ліверпуля на камбек після розгромної поразки

Команда Гасперіні зуміла шокувати мерсисайдців на їхньому полі в першому чвертьфіналі Ліги Європи.
12 квітня, 10:34
Джан П'єро Гасперіні / Getty Images

Головний тренер Аталанти Джан П'єро Гасперіні висловився про розгромну перемогу над Ліверпулем у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

Напередодні італійська команда в гостях обіграла мерсисайдців із рахунком 3:0.

"Очевидно, що це визначний і сенсаційний результат для Аталанти, для її історії, і для всіх уболівальників, які приїхали до Ліверпуля з приголомшливим ентузіазмом. Це один із тих результатів, які залишаються в пам'яті, ще й тому, що не завжди вдається вигравати кубки і трофеї. Це залишиться великою перемогою.

Ми дуже щасливі, що виграли з рахунком 3:0, але чудово розуміємо, що Ліверпуль - визначна команда, яка може забити багато голів за короткий проміжок часу. У матчі-відповіді буде важливо знати, як добре захищатися, а потім відповідати ударом на удар. Ліверпуль - це команда, яка вміє робити камбеки та часто демонструвала це у своїй історії. Згадайте хоч би фінал Ліги чемпіонів проти Мілана", - цитує Гасперіні Eurosport Italy.

Раніше Юрген Клопп також відреагував на провал Ліверпуля у матчі з Аталантою.