Фанат Роми прикинувся смертельно хворим і попросив Де Россі виграти ЛЄ

Він зумів обдурити і головного тренера, і клуб, і багатьох фанатів "вовків".
18 квітня, 23:30
Даніеле Де Россі / Getty Images
Даніеле Де Россі / Getty Images

В Італії якийсь фанат зателефонував на радіо і заявив, що він смертельно хворий, і перед кінцем хотів би побачити перемогу "Роми" в ЛЄ, розповідає Football Italia.

Чоловік, який представився Едоардо, зателефонував на Tele Radio Stereo, де повідомив, що планує провести евтаназію 22 травня, якраз у день, коли відбудеться фінал ЛЄ. А тому перед смертю він хотів би побачити перемогу Роми.

Цю історію розповіли головному тренеру "вовків" Даніеле Де Россі, і той заявив, що команда готова зробити все можливе, а фаната попросив зв'язатися з клубом.

"Ми можемо пообіцяти йому, що проявимо повну самовіддачу, він глибоко зворушив нас. Клуб розшукує його, якщо він не хоче зберегти анонімність. Ми також зв'язалися з радіостанцією, щоб зрозуміти, хто він такий, і мати можливість виконати його прохання.

Ми навіть не знаємо, як поводитися, тому що це дуже делікатне питання. Але ми не можемо його знайти, і якщо він хоче зв'язатися з нами, то ми тут", - сказав де Россі. 

Однак за кілька днів той самий чоловік знову зателефонував на радіо і зізнався, що він усіх обдурив. Він дійсно хворий, але хвороба несмертельна, і він їде за кордон на лікування.

"Ми живемо в суспільстві, де, якщо ви хворі, вам, мабуть, доводиться жаліти себе. Якщо ви смієтеся і жартуєте, то створюється відчуття, що ви не страждаєте. 

Якщо я і припустився помилки, то в тому, що сказав, що моя хвороба смертельна, але я виправляюся. Хвороба не смертельна, але хронічна і невиліковна, я живу з нею вже багато років і змушений виїхати за кордон для експериментального лікування.

Я не думав, що це приверне стільки уваги. Я зробив це, тому що мене розсмішило те, що навіть у такій хворобливій ситуації моя перша думка майже завжди була про Рому", - зізнався чоловік.

Раніше також повідомлялося, що Інтер уже щосили готується святкувати скудетто.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Рома

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK