Рома - Мілан 2:1: огляд та результат матчу Ліги Європи 18.04.24

Римляни зробили все можливе, щоб пробитися до наступного етапу турніру.
18 квітня, 23:59
Рома - Мілан / Getty Images

У четвер, 18 квітня, в рамках матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи Рома приймала Мілан. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Римляни досить швидко відзначилися двома забитими голами, по суті вирішивши результат гри. Спочатку забив Джанлука Манчіні, а за кілька хвилин Пауло Дібала подвоїв перевагу своєї команди.

Джерело: Getty Images

На 31-й хвилині додати інтригу у гру вирішив Зекі Челік, який отримав пряму червону картку, залишивши Рому вдесятьох проти вкрай мотивованого Мілана.

І що ви вважаєте? "Россонері" обрушили на "вовків" не один десяток атак у другій половині гри в надії подарувати фанатам шанс на камбек, а то й зовсім диво, проте гості змогли відіграти один м'яч і лише в кінцівці.

Таким чином, Рома за сумою двох матчів (3:1) пробилася до півфіналу Ліги Європи, де зіграє проти Байєра.