Вікторія Пльзень - Кривбас 1:0: огляд матчу і результат гри 15.08.2024

Криворізька команда продовжить боротьбу в єврокубках у кваліфікації турніру рангом нижче.
15 серпня, 21:55
Кривбас програв Вікторії / ФК Кривбас

У четвер, 15 серпня, Кривбас у Чехії провів матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи з Вікторією Пльзень.

Після поразки 1:2 у номінально домашньому першому поєдинку криворіжці у другій зустрічі не зуміли виправити ситуацію і знову поступилися чеському супернику - цього разу з рахунком 0:1.

ФК Кривбас
ФК Кривбас

Після безгольового першого тайму вирішальним у матчі став епізод на початку другої половини зустрічі. На 52-й хвилині Вікторії вдалося забити єдиний гол у цьому протистоянні. Автором переможного м'яча став Даніель Вашулін, який головою замкнув дальню стійку після навісу до штрафного майданчика від Павела Шульца.

ФК Кривбас
ФК Кривбас

Таким чином, Кривбас вилетів із Ліги Європи та продовжить виступи у кваліфікації Ліги конференцій. Суперником української команди на вирішальній стадії відбору турніру, раунді плей-офф, стане іспанський Бетіс.