Зірка Мілана продовжила війну з легендою Лаціо, опублікувавши скандальне фото

Рафаель Леау знайшов, чим відповісти на критику з боку Паоло Ді Каніо.
2 вересня, 22:39
Рафаель Леау / Getty Images

У суботу, 31 серпня, відбувся матч третього туру італійської Серії А, в якому Лаціо і Мілан розписали результативну нічию 2:2.

Багато хто здивувався, коли в стартовому складі "россонері" не опинилися Тео Ернандес і Рафаель Леау, багаторічні лідери команди.

Але ця пара з'явилася на полі за 20 хвилин до кінця за рахунку 1:2. І саме португалець своїм голом врятував гостей від поразки.

Під час матчу сталася ситуація, через яку Тео та Леау опинилися під критикою. Під час перерви на попити цей дует не приєднався до своїх одноклубників, залишившись на іншій частині поля.

Багато хто пов'язав це з образою на головного тренера Пауло Фонсеку за його рішення залишити їх на лавці запасних.

Така поведінка гравців обурила легенду Лаціо Паоло Ді Каніо.

"Я чув, як люди говорили, що вони всього лише діти, і так воно і є, але Мілану вони обходяться у 8 мільйонів", - цитує італійця SempreMilan.

"Якщо після роботи трапляється щось подібне, навіть із моїми друзями, які дуріють і грають, якщо хтось сидить осторонь із випнутим животом, я кажу їм: "Гей, що ти робиш? Підійди і допоможи нам". А щоб пограти на полі, потрібно заплатити 10 євро. Це ганьба".

"Тренера, товаришів по команді, які підвели нас таким ставленням, у мій час притиснули б до стінки й били. Це ганьба".

Леау явно почув те, що сказав Ді Каніо.

Вінгер збірної Португалії вирішив відповісти йому, опублікувавши скандально відоме фото екс-форварда римлян.

Варто зазначити, що спочатку Рафаель зробив репост цієї фотографії з акаунта cardinale porco (іт. Кардінале - свиня, Джеррі Кардінале - власник Мілана).

Але потім він скасував цю дію і самостійно опублікував фото.

Після стартових трьох турів Мілан посідає чотирнадцяте місце таблиці чемпіонату Італії, заробивши лише два очки.