Динамо - Лаціо 0:3: огляд матчу та результат гри 25.09.2024

У цій грі у киян не так пішло все, що тільки могло піти не так.
25 вересня, 23:58
Лаціо - Динамо / Getty Images

У середу, 25 вересня, в Гамбурзі на Фолькспаркштадіоні відбувся матч першого туру основної частини Ліги Європи між Динамо і Лаціо.

На превеликий жаль українських фанатів, "біло-сині" не впоралися з тиском у першому таймі, який і визначив переможця цього поєдинку.

Уже на п'ятій хвилині підопічні Олександра Шовковського діставали м'яч із сітки своїх воріт після того, як Булає Діа без перешкод пройшов оборону і завдав результативного удару.

Ситуація стала ще гіршою, коли на 19-й хвилині Браян Себальос був змушений покинути поле через травму - замість нього на поле вийшов Крістіан Біловар.

Джерело: Getty Images

"Орли" скористалися тим, що в центрі оборони киян грали захисники, чий сумарний вік становив 42 роки.

У середині першого тайму римлянам вдалося протягом двох хвилин довести рахунок до розгромного: спершу відзначився Олувафісайо Деле-Башіру, після чого Діа оформив дубль.

Не можна сказати, що Динамо настільки жахливо грало, але Лаціо реалізував три зі своїх чотирьох ударів на той момент.

Після перерви настала черга італійців нести втрати, коли на 57-й хвилині травмувався Патрік.

По ходу другої половини гри Лаціо був ближче до того, щоб забити четвертий гол, ніж Динамо - свій перший.

Але ніхто так і не зміг відзначитися так, як слід. А як не слід відзначився Максим Брагару: вийшовши на поле на 64-й хвилині він пройшовся по нозі суперника, за що отримав пряму червону картку. І це всього через 8 хвилин після свого виходу на заміну.

Але Тіджані Нослін вирішив перебити це "досягнення" українця - гравець Лаціо протримався на полі всього три хвилини. Він заслужив вилучення за те, що вдарив ліктем Владислава Дубінчака.

Динамо зазнало розгромної поразки 0:3 і вирушило в компанію до невдах першого туру. Наступним суперником столичного клубу стане німецький Гоффенгайм (3 жовтня).