Ліон - Олімпіакос 2:0: огляд матчу і результат гри 26.09.2024

Грецька команда пропустила двічі у середині другого тайму, коли українець уже залишив поле.
Сьогодні, 00:05
Ліон обіграв Олімпіакос / Getty Images

У четвер, 26 вересня, Ліон зустрічався на своєму полі з Олімпіакосом у рамках першого туру основної стадії Ліги Європи.

Французька команда спромоглася зробити результат у другому таймі, оформивши перемогу з рахунком 2:0.

Для українського нападаючого Романа Яремчука цей матч став дебютним у єврокубках за Олімпіакос та першим у стартовому складі нового колективу. Проте записати на свій рахунок результативні дії форварду не вдалося, на відміну від співвітчизника Артема Довбика в паралельному поєдинку. Яремчук мав чудовий шанс на початку другого тайму, коли з меж воротарського майданчика замикав простріл, але влучив у захисника. Замінено українця було на 60-й хвилині.

Джерело: Getty Images

Ліон же незабаром відкрив рахунок у протистоянні - на 65-й хвилині Раян Шеркі, отримавши пас у штрафному майданчику, пробив під поперечину. Через шість хвилин Саїд Бенрахма збільшив перевагу, точно відправивши м'яч у лівий нижній кут.

Наприкінці зустрічі Олімпіакос скоротив відставання, коли після навісу від Вілліана з лівого флангу Дує Чалета-Цар головою відправив м'яч у власні ворота, проте після консультації з VAR гол скасували через офсайд у бразильця перед подачею.

Наступні матчі в Лізі Європи ці команди проведуть 3 жовтня - Ліон у гостях зіграє з Рейнджерс, а Олімпіакос прийматиме Брагу.