Порту - Манчестер Юнайтед 3:3 відео голів та найкращих моментів матчу Ліги Європи 03.10.2024

Португальці мало не покарали англійців за розхлябаність.
Сьогодні, 01:02
Порту - Манчестер Юнайтед / Getty Images

На Драгау пройшов матч другого туру основної частини Ліги Європи, в якому Порту і Манчестер Юнайтед розписали нічию 3:3.

У першому таймі команди забили одразу чотири голи: на результативні удари Маркуса Решфорда і Расмуса Гойлунда "дракони" відповіли голами Пепе і Саму Омородіона.

Після перерви Омородіон оформив дубль, Бруно Фернандеш знову був вилучений з поля, а Гаррі Магвайр врятував Юнайтед від поразки.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Порту - Манчестер Юнайтед у другому турі Ліги Європи:

Порту - Манчестер Юнайтед 3:3
Голи: Пепе, 27, Омородіон, 34, 50 - Решфорд, 7, Гойлунд, 20.

Очікувані голи (xG): 2.57 - 2.03
Володіння м'ячем: 46% - 54%
Удари: 15 - 29
Удари в площину: 7 - 9
Фоли: 7 - 7

Порту: Кошта - Маріу (Гюль, 77), Педру, Перес, Моура - Ніко, Еустакіо (Вієйра, 77), Варела (Намасо, 90+2) - Пепе (М. Фернандеш, 62), Омородіон (Груїч, 77), Галено.

Манчестер Юнайтед: Онана - Мазрауї, де Лігт (Еванс, 78), Мартінес (Магвайр, 78), Далот - Каземіро, Еріксен, Діалло (Антоні, 68), Б. Фернандеш, Решфорд (Гарначо, 46) - Гойлунд (Зіркзе, 68).