Манкуніанці повинні дякувати Андре Онана після цього матчу.
Вчора, 23:58
 Фенербахче - Манчестер Юнайтед  / Getty Images
Фенербахче - Манчестер Юнайтед / Getty Images

У четвер, 24 жовтня, Фенербахче приймав Манчестер Юнайтед у рамках третього туру Ліги Європи.

Попри те, що команда Моурінью активно атакувала протягом перших 10-15 хвилин, забили саме макуніанці. Зіркзе відкотив м'яч Еріксену, який ідеальним ударом відкрив рахунок.

Після цього команди обмінялися низкою моментів, серед яких варто відзначити шалений подвійний сейв Онана, і пішли на перерву. А зі стартом другого тайму Фенербахче все ж забив свій швидкий гол - відзначився Ен-Несірі.

У другому таймі більш небезпечні моменти мав саме Манчестер Юнайтед, але Лівакович упевнено парирував усі удари. Під кінець матчу на ношах покинув поле Антоні, отримавши дуже неприємний удар по ногах.

У підсумку забити більше не змогла жодна з команд, і клуби просто поділили очки.