Довбик: У Лізі націй збірна України вдало зіграла

Українець задоволений результатами у турнірі.
2022 г., 15 червня, 08:20
Артем Довбик / Getty Images

Нападник збірної України Артем Довбік висловився про нічию 1:1 у матчі Ліги націй проти Ірландії.

"Забив другим темпом після передачі Ярмоленка. А у першому таймі було важко, ми збилися на гру суперника, грали довгими передачами, а це не наша гра. А супернику треба віддати належне, в'язко зіграли. Зуміли всі м'ячі підібрати у другій фазі.

З їхнім голом розбиратимемося, що сталося. А Петраков сказав у перерві, щоби ми у свою гру грали, контролювали м'яч. Було тяжко, провели багато матчів, але ми граємо для вболівальників.

Я вважаю, що загалом зіграли добре, але матч з Уельсом важко на нас вплинув. А ось у Лізі націй зіграли вдало", - сказав Довбік після матчу.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів та огляд матчу Ліги націй Україна - Ірландія (1:1).