Коноплянка: Де Дзербі – чокнутий, через нього я опинився у Краковії

Українець розповів про особливі стосунки з колишнім тренером.
18 липня, 23:55
Євген Коноплянка / https://weszlo.com/
Євген Коноплянка / https://weszlo.com/

Після того, як минулого літа донецький Шахтар очолив Роберто Де Дзербі, український вінгер Євген Коноплянка взяв участь лише у двох матчах за весь сезон, обидва рази вийшовши на заміну на лічені хвилини.

У результаті взимку гравець у статусі вільного агента перебрався до польської Краковії, з якою він у травні підписав новий контракт. Тепер же в інтерв'ю виданню Weszlo він розповів про непрості стосунки з італійцем.

"У мене не було з ним конфліктів, але немає сумнівів, що Де Зербі мав проблеми зі мною, і він намагався їх розпалити", - сказав Євген.

"Він виглядав так, ніби хотів мені щось сказати, щось отримати, щось викинути з себе. Але я не був агресивним, я не налаштовував проти нього решту групи, тому ми терпіли один одного. Хоча для мене було очевидно, що він не бачив мене у складі " .

"Михайло Мудрік, який раніше не грав, увірвався до складу при Роберто Де Зербі. Він вказав на нього і сказав: "У тебе буде шанс". Чи повинен я тепер сказати вам, що я краще Соломона і Мудрика? Ви можете собі уявити, щоб я вимовляв слова: "Ви знаєте, я краще їх у сто разів!"?".

"У мене багато смирення. Я поважаю всіх. Якби я був тренером, і я б комусь не подобався, а цей хтось не подобався мені, я б зустрівся з ним віч-на-віч і сказав: "Ти мені не подобаєшся , у тебе немає місця зі мною, тобі краще змінити клуб".

Читайте також: Коноплянка: Велика частина моєї родини знаходиться поруч з зоною боєвих дій

"Де Зербі — чокнутий, він з глузду з'їхав — зробив щось подібне, і тому я опинився в Краковії. Я не дбав про гроші. Я заробляю тут у десять разів менше, ніж у Шахтарі".

З моменту переходу до Краковії Євген Коноплянка провів 10 матчів у чемпіонаті Польщі, в яких не зумів відзначитись результативними діями. У свою чергу Роберто Де Дзербі залишив Шахтар цього літа і тепер має намір взяти річну відпустку.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK