Палкін жорстко розкритикував ФІФА за рішення щодо легіонерів в УПЛ

Функціонер наголосив, що рішення організації шкодить українським клубам.
26 липня, 11:58
Сергій Палкін / ФК Шахтер Донецк
Сергій Палкін / ФК Шахтер Донецк

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін розкритикував нові правила ФІФА щодо припинення контрактів легіонерів з чемпіонату України.

"Мабуть, ніхто не звертав особливої ​​уваги на ситуацію в Україні у 2014 році. У футболі все було так само, як і в інших сферах. ФІФА мала звернути увагу на ситуацію Шахтаря ще у 2014 році, а не зараз.

Їхнє рішення щодо легіонерів не підтримує українські клуби, воно їх знищує. У чемпіонаті багато іноземців і рішення ФІФА шкодить клубу. Ми вже втратили угоди на суму майже 50 мільйонів євро.

Приймаючи рішення, ФІФА мала донести його до всіх зацікавлених сторін, включаючи УАФ та всі її клуби-члени. Приймати рішення потрібно було з урахуванням інформації, отриманої від них.

Але ФІФА прийняла рішення, не спілкуючись з жодним з клубів. Організація проігнорувала лист, підписаний всіма клубами, та електронні листи, надіслані нашим юридичним відділом.

Ми повідомили ФІФА, що якщо вони не допоможуть нам у цій ситуації, то ми подамо на них до суду. Адже їхнє рішення дало агентам можливість збагатитися. Вони можуть сказати іншим клубам, що не потрібно платити Шахтарю, адже отримають більше комісійних", - наводить слова Палкіна Mirror.

Раніше повідомлялося, що Шахтар хоче отримати від ФІФА компенсацію у розмірі 50 мільйонів євро.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK