Металіст на виїзді обіграв Рух

Матч чемпіонату України тривав понад чотири години.
2022 г., 24 серпня, 19:55
Рух - Металліст / УПЛ

У середу, 24 серпня, в рамках першого туру УПЛ "Рух" зустрічався з "Металістом". Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Зустріч розпочалася о 15:00 за Києвом, проте через повітряні тривоги, які вперше перервали матч чемпіонату України, гра завершилася через більш ніж 4 години.

У першому таймі голом відзначився хавбек Металіста Євген Підлепенец, на що Рух майже відразу відповів забитим м'ячем Юрія Клімчука.

Вирішив результат зустрічі форвард харківської команди Максим Прядун.  Українець відзначився за хвилину після свого виходу на поле.

Рух – Металіст 1:2

Голи: Клімчук, 41 – Підліпенець, 37, Прядун, 66

Рух: Паньків – Лях, Слюсар, Білий (Дідик, 83), Сич – Сапуга, Довгий (Федорчук, 69) – Рунич (Карабін, 77), Таллес (Притула, 77), Соломон-Отабор (Б. Бойчук, 70)  – Клімчук.

Металіст: Рибка – Каплієнко, Мізюк, Федоров, Романюк – Ралюченко – Картушов, Панасенко (Прядун, 64), Танковський (Порох, 89), Підліпенець (Багачанський, 76) – Коркішко.

Попередження: Сапуга, 34, Білий, 68, Лях, 81, Слюсар, 90+2 – Каплієнко, 32, Ралюченко, 55, Романюк, 82, Мізюк, 84

КЛЮЧОВІ СЛОВА: УПЛ Металіст Рух