Верес здобув драматичну перемогу над Ворсклою

Гості зуміли вирвати три очки на останніх секундах матчу.
2022 г., 27 серпня, 15:24
Верес обіграв Ворсклу / УПЛ

У суботу, 27 серпня, полтавська Ворскла в Ужгороді на стадіоні Авангард у рамках другого туру української Прем'єр-ліги приймала Верес.

Підопічні Юрія Вірта, програючи під час поєдинку, зуміли відігратися практично під кінець зустрічі та вирвати перемогу з рахунком 2:1 на останніх секундах.

Полтавська команда вийшла вперед на 21-й хвилині зусиллями Олександра Скляра. Перевага господарів поля протрималася до 85-ї хвилини, коли становище вирівняв Валерій Кучеров. А вже у компенсований час поєдинку в останній атаці Верес забив переможний гол завдяки влучному удару Михайла Шестакова.

Таким чином, після двох зіграних турів Ворскла ще не набрала жодного очка, а в активі Вереса вже дві перемоги.

Ворскла - Верес 1:2

Голи: Скляр, 21 - Кучеров, 85, Шестаков, 90+6

Ворскла: Різник - Феліпе (Козиренко, 49), Яворський (Челядін, 68), Зайков, Мельничук - Тотре, Скляр, Толі, Олійник (Марлісон, 87) - Сефері (Крупський, 87), Степанюк.

Верес: Когут - Гагун, Мірошник, Вовченко, Є. Пасіч - Кльоц, Кучеров (Курко, 89) - Дахновський (В. Шарай, 75), Лебеденко (С. Шарай, 70), Г. Пасіч - Гайдучик (Сергійчук, 46, Шестаков, 88).

Попередження: Сефері, 20, Тотре, 55, Яворський, 60, Зайков, 79, Челядін, 90+6 - Лебеденко, 32, Сергійчук, 79.