Шахтар у меншості вирвав перемогу над Рухом

Михайло Мудрик залишив свою команду вдесятьох на 35-й хвилині поєдинку.
2022 г., 2 вересня, 19:28
Конопля здобув перемогу для Шахтаря / ФК Шахтер Донецк

У п'ятницю, 2 вересня, матчем, у якому Рух приймав на своєму полі Шахтар, стартував третій тур української Прем'єр-ліги.

Підопічні Ігора Йовічевіча, незважаючи на те що більшу частину поєдинку провели вдесятьох, зуміли дотиснути суперника, здобувши перемогу з рахунком 1:0.

Шахтар грав у меншості з 35-ї хвилини матчу, коли пряму червону картку за грубий фол заробив Михайло Мудрик. Проте ближче до кінця зустрічі "гірники" зуміли зробити результат - на 78-й хвилині Юхим Конопля влучним ударом приніс своїй команді три очки.

У компенсований до матчу час за донецьку команду дебютував новачок Мар'ян Швед.

Шахтар набрав сім очок і піднявся на перше місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Рух розташувався на останній позиції, не взявши жодного балу.

Рух - Шахтар 0:1

Гол: Конопля, 78

Рух: Паньків - Сич, Слюсар, Дідик, Лях - Сапуга, Федорчук - Руніч, Притула (Мисик, 80), Соломон-Отабор (Бойчук, 60) - Климчук (Таллес, 80)

Шахтар: Трубін - Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайліченко (Траоре, 59) - Степаненко - Петряк (Тейлор, 58), Бондаренко (Джурасек, 71), Судаков (Швед, 90+3), Мудрик - Сікан (Зубков, 46)

Попередження: Бондаренко, 20, Конопля, 65

Вилучення: Мудрик, 35 (пряма червона).