Україна U-21 - Словаччина U-21 3:0 Відео голів та огляд матчу плей-оф ЧЄ-2023

Представляємо вашій увазі відео голів та найяскравіших моментів вирішального поєдинку стикових матчів Євро-2023.
2022 г., 27 вересня, 22:48
Україна - Словаччина / УАФ

У вівторок, 27 вересня, у польському Бєльсько-Бяла відбувся матч-відповідь плей-офф молодіжного чемпіонату Європи 2023, в якому збірна України обіграла своїх словацьких суперників з рахунком 3:0.

Подібний розгром було оформлено у другому таймі. Форвард донецького Шахтаря Данило Сікан протягом 18 хвилин оформив хет-трик, який подарував команді Руслана Ротаня путівку на Євро-2023.