Верес і Рух розписали результативну нічию

Рівненська команда у першому матчі на оновленому домашньому стадіоні не змогла здолати суперника.
2022 г., 30 вересня, 15:39
Верес і Рух зіграли внічию / УПЛ

У п'ятницю, 30 вересня, Верес у рамках п'ятого туру української Прем'єр-ліги приймав на своєму полі Рух.

Цей матч став для рівненської команди першим за п'ять років на оновленому домашньому стадіоні Авангард. У поєдинку-відкритті арени господарі поля не змогли утримати перемогу над суперником, завершивши зустріч унічию 2:2.

Верес відкрив рахунок уже на дев'ятій хвилині зусиллями Дахновського, але Рух до середини першого тайму відігрався завдяки влучному удару Таллеса. Проте ще до перерви господарі знову вийшли вперед - Кльоц відзначився ударом зі штрафного після грубої помилки Паньківа. У другій половині зустрічі Дідик встановив паритет та остаточний результат зустрічі.

Після цієї нічиєї Верес із десятьма очками посідає третє місце у турнірній таблиці УПЛ. Рух розташувався на десятій позиції, маючи у своєму активі чотири бали.

Верес - Рух 2:2

Голи: Дахновський, 9, Кльоц, 31 - Таллес, 26, Дідик, 53

Верес: Когут - Гагун, Вовченко, Мірошник, Квасний - Кльоц, Кучеров - Г.Пасіч, Лебеденко (М.Шестаков 83), Дахновський (В.Шарай 83) - Гайдучик (Сергійчук 68)

Рух: Паньків - Роман, Слюсар, Дідик, Лях - Сапуга, Федорчук - Соломон (Руніч 75), Таллес (Притула 87), Климчук - Бойчук (Карабін 83)

Попередження: Гагун 45, Дахновський 46, Шарай 90 - Климчук 11, Слюсар 34, Лях 57, Роман 72, Соломон 74