Вірт - про матч із Рухом: Сьогодні ніхто не заслужив перемоги

Наставник рівненського Вереса поділився думками про першу гру після повернення на стадіон Авангард.
2022 г., 30 вересня, 18:21
Юрій Вірт / veres.club

У рамках п'ятого туру УПЛ Верес на своєму полі зустрівся із львівським Рухом.

Матч між 3 та 10 командою чемпіонату України завершився з нічийним результатом 2:2.

Наставник рівненського клубу Юрій Вірт поділився своїми думками про поєдинок.

За словами фахівця, жодна з команд не заслужила на цій зустрічі перемоги.

"Враження, звичайно, позитивні. Ми повернулися на рідний стадіон після 5-річної перерви. Ми вдома. На превеликий жаль, без уболівальників, але ми віримо, що найближчим часом вони повернуться, і ми переможемо у війні – це найголовніше.

Рахунок 2:2 відповідає тому, що було на футбольному полі. Була рівна гра. Думаю, що жодна з команд не заслуговувала сьогодні на поразку. Бойова гра. Ми до такої гри готувалися, що буде багато боротьби.

Перший тайм у нашому виконанні був кращим. Ми краще працювали із м'ячем. Свіжості точно не вистачало, бо ми виконували багато бігової роботи. Ми не працювали з м'ячем дуже добре. Ми втрачали м'яч та витрачали дуже багато сил. Десь нам не вистачило їх наприкінці.

Ми однозначно маємо це покращити. А щодо замін – на сьогодні у нас тренуються 15 польових гравців. Є у нас і травмовані. Тому не вистачає глибини складу", - заявив українець.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Верес Юрій Вірт