Дніпро-1 розгромив Львів та вирвався у лідери УПЛ

Дубль Гуцуляка та вилучення Грисьо допомогло дніпрянам виграти четверту гру з чотирьох у нинішньому сезоні.
2022 г., 1 жовтня, 17:45
Дніпро-1 / СК Днепр-1

У Львові відбувся матч п'ятого туру чемпіонату України, у якому зустрічалися Львів та Дніпро-1. Поєдинок завершився розгромною перемогою гостей із рахунком 3:0.

Під завісу першого тайму дніпряни двічі відзначилися у воротах господарів поля: спочатку Артем Довбик забив сам, а потім допоміг це зробити Олексію Гуцуляку.

Після перерви команди не створювали багато моментів. На 73-й хвилині Львів залишився в меншості: Максим Грисьо відмахнувся від Бланко, за що отримав пряму червону картку.

Здобувши чисельну перевагу, команда Олександра Кучера довела рахунок до розгромного - знову відзначився Гуцуляк.

Ця перемога дозволила Дніпру-1 захопити лідерство УПЛ, вигравши всі свої чотири матчі. Львів залишився в середині таблиці на дев'ятому місці із чотирма очками в активі.

Львів - Дніпро-1 0:3
Голи: Довбик, 39, Гуцуляк, 45, 79.

Львів: Пономаренко, Муравський, Бусько, Кручинський, Мильченко, Вовкун (Р. Михайлів, 66), Васильєв, Бойко (Никитюк, 62), Грисьо, Бугай (Сасовський, 87), Нич.

Дніпро-1: Валеф, Амаш, Сарапій, Сваток, Адамюк, Бланко (Балулі, 79), Бабенко, Піхальонок (Когут, 70), Рубчинський (Горбунов, 61), Гуцуляк (Танчик, 79), Довбик (Громов, 70).

Попередження: Бусько - Амаш, Бланко.

Вилучення: Грисьо (пряма червона).