Динамо - Кривбас 3:1: огляд матчу та результат гри 30.10.2022

Криворіжці не зуміли стримати киян, завдавши за всю гру лише одного удару по воротах суперника.
2022 г., 30 жовтня, 19:04
Динамо Київ / ФК Динамо Киев

У неділю, 30 жовтня, у Львові відбувся матч десятого туру УПЛ між Динамо та Кривбасом. Перемогу святкували номінальні господарі із рахунком 3:1.

Відразу три голи команди забили у першому таймі. Упродовж двох хвилин кияни зуміли двічі розписатися у воротах Богдана Сарнавського, постаралися Владислав Ванат та Віталій Буяльський. Криворіжці зуміли відіграти один м'яч, забивши гол у роздягальню зусиллями Романа Дебелка.

Після перерви "біло-сині" отримали право на 11-метровий удар, проте Віктор Циганков з "позначки" не зміг переграти Сарнавського. Але радість Кривбасу тривала недовго, бо вже за хвилину оборона втратила Буяльського, який оформив дубль.

Після цього команда Юрія Вернидуба наче опустила руки, заздалегідь здавшись, оскільки до кінця зустрічі вони не завдали жодного удару по воротах Руслана Нещерета.

У результаті Динамо здобуло перемогу, яка дозволила команді піднятися на сьоме місце у таблиці, маючи в активі 13 очок. Кривбас йде 13-м із шістьма очками.