Олександрія - Верес 3:2: огляд матчу та результат гри 13.11.2022

Команди розіграли справжній трилер в останні 15 хвилин зустрічі.
2022 г., 13 листопада, 16:45
Олександрія / УПЛ

У неділю, 13 листопада, на стадіоні КСК Ніка відбувся матч 13-го туру УПЛ, у якому Олександрія обіграла Верес із рахунком 3:2.

На 18-й хвилині Денис Мірошніченко вивів господарів поля вперед, але рівненський клуб ще до перерви встиг відігратися – відзначився Михайло Шестаков.

За 10 хвилин до кінця матчу почалося найцікавіше. Спочатку черговим голом цього сезону відзначився Андрій Цуріков. Здавалося, що олександрійці завоюють перемогу, проте вже у доданий арбітром час Микола Гайдучик відновив паритет.

Все йшло до нічийного результату, але Денис Костишин виявився проти такого розвитку подій, забивши третій гол Олександрії.

Після 11-ти зіграних турів підопічні Юрія Гури посідають четверте місце, заробивши 23 очки. А ось команда Юрія Вірта продовжує переслідування своїх сьогоднішніх опонентів: шосте місце та 17 очок.

Статистика матчу Олександрія - Верес 13-го туру УПЛ

Володіння м'ячем:54% - 46%
Удари: 7 - 3
Удари в площину: 5 - 2
Атаки: 86 - 79

Олександрія - Верес 3:2
Голи: Мірошніченко, 18, Цуріков, 80, Костишин, 90+7 - Шестаков, 33, Гайдучик, 90+1.

Олександрія: Горох - Мірошніченко, Бабогло, Бондаренко, Цуріков - Ковалець (Волошин, 40), Рибалка (Демченко, 90+9), Дришлюк - Авагімян (Шулянський, 46), Кобзар (Костишин, 73), Кожушко (Скорко, 73).

Верес: Когут - Гагун, Мірошник, Вовченко, Пасіч - Кльоц, Кучеров, Дахновський (В. Шарай, 70), Лебеденко (С. Шарай, 69 (Курко, 77)), Пасіч - Шестаков (Гайдучик, 48).

Попередження: Авагімян - Лебеденко, В. Шарай, Пасіч.