Динамо оконфузилося в першому спарингу на тренувальному зборі

Київська команда зазнала розгромної поразки від австрійського Рапіда.
2023 г., 24 січня, 21:31
Рапід розгромив Динамо у контрольному матчі / ФК Динамо Киев

У вівторок, 24 січня, Динамо провело перший контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині.

Суперником команди Мірчі Луческу став віденський Рапід, який завдав "біло-синім" болючої поразки з рахунком 0:4.

Австрійська команда вийшла вперед після автоголу Іллі Забарного, а потім рахунок подвоїв Гвідо Бургшталлер. На початку другої половини зустрічі він оформив дубль, а крапку в поєдинку поставив Крістоф Кнасмюллер.

Динамо Київ - Рапід Відень 0:4

Голи: Забарний, 13 (аг), Бургшталлер, 32, 48, Кнасмюллер, 80

Динамо (перший тайм): Нещерет – Вівчаренко, Забарний, Попов, Кендзьора – Сидорчук, Кабаєв, Гармаш, Караваєв, Лонвейк – Ванат.

Динамо (другий тайм): Нещерет (Моргун, 75) – Кравченко, Сирота, Бурда, Дубінчак – Шепелєв, Яцик, Андрієвський, Діалло, Лєднєв – Ванат (Волошин, 60).

Найближчими днями Динамо також проведе спаринги з Марібором (28 січня) та Аустрією Лустенау (31 січня).

Також стало відомо, що київська команда зустрінеться в контрольних матчах із Лудогорцем (3 лютого) і Шкендією (6 лютого).

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Динамо Київ Рапід Відень