Перший "успіх" на зборах: Динамо зіграло внічию з Аустрією Лустенау

Кияни здійснили камбек у другому таймі, який дозволив їм досягти задовільного результату.
2023 г., 31 січня, 17:42
Динамо Київ
Динамо Київ

У рамках третього контрольного матчу на зборах у Туреччині Динамо зустрілося з Аустрією з міста Лустенау.

Початок матчу для команди Мірчі Луческу проходив у тому ж дусі, що й минулі два спаринги. До кінця першого тайму кияни програвали 2:0.

Після перерви ситуацію, на щастя, вдалося перевернути. Примітно, що голи у складі "біло-синіх" забивали два захисники.

Спершу Денис Попов скоротив відставання в рахунку, а потім Костянин Вівчаренко відновив паритет на табло

Як підсумок, Динамо вперше на цих зборах не програло. Раніше Марібор і Рапід досить легко перегравали український клуб.

Динамо - Аустрія Лустенау 2:2

Голи: Попов, 51, Вівчаренко, 60 - Фрідрікас, 27,34