Із дитинства за Динамо: Усик відвідав матч киян та отримав у подарунок футболку

Український чемпіон спостерігав за товариською грою "біло-синіх" на зборах у Туреччині.
2023 г., 11 лютого, 23:23
Усик відвідав матч Динамо / ФК Динамо Киев

Чемпіон світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик відвідав контрольний матч Динамо на тренувальному зборі в Туреччині.

Київська команда у товариському поєдинку з македонським Сілексом здобула розгромну перемогу з рахунком 4:0, а уславлений боксер був присутній на трибунах під час гри.

У перерві матчу Усик зустрівся з президентом Динамо Ігорем Суркісом, від якого отримав у подарунок ігрову футболку "біло-синіх".

Джерело: ФК Динамо Киев

Як стверджує офіційний сайт Динамо, у розмові з головою київського клубу боксер зізнався, що є давнім уболівальником "біло-синіх" - ще з дитинства, коли потрапив на стадіон на футбольний матч, і презент йому прийшовся до душі.

У другому таймі Усик спостерігав за грою в компанії динамівців - зокрема, із травмованим воротарем Георгієм Бущаном.

Зазначимо, раніше Усик назвав трійку улюблених футболістів.