Динамо резервним складом виграло п'ятий матч поспіль на зборах у Туреччині

Мірча Луческу надав відпочинок гравцям основи, які днем раніше розгромили Сілекс.
2023 г., 12 лютого, 12:40
Динамо Київ / ФК Динамо Киев

У неділю, 12 лютого, у рамках навчально-тренувального збору у Туреччині київське Динамо провело вже восьмий матч.

Цього разу опонентом "біло-синіх" стала румунська Політехніка, яка посідає друге місце у другому національному дивізіоні.

Після розгромної перемоги над македонським Сілексом (4:0) головний тренер киян Мірча Луческу дав відпочити практично всім представникам основного складу, випустивши, в основному, гравців юнацького складу.

Резервісти свого тренера не підвели, здобувши перемогу з рахунком 2:0. У першому таймі голом відзначився Назар Волошин, а після перерви Антон Царенко не лише подвоїв перевагу, а й установив остаточний рахунок поєдинку.

Динамо - Політехника (Румунія) 2:0
Голи: Волошин, 32, Царенко, 65.

Динамо: Моргун - Гусєв, Боль, Дячук, Дубінчак - Андрієвський, Яцик, Царенко, Беніто, Н.Волошин - Супряга.

Склад із 67-й хвилини: Моргун (Ігнатенко , 77) - Малиш, Попов, Сирота, Вівчаренко – Яцик (Василець, 77), Шепелєв, Лонвейк, Н.Волошин, Кабаєв – Горбач (Царенко, 87).

Політехніка (стартовий склад): Бринза - Куадіо, Тінку, Катанец, Фініца, Вашварі, Крістя, Роман, Муссі, Хлістей, Харрісон.