Динамо - Зоря 0:1: огляд матчу і результат гри 18.03.2023

Луганчани збільшують відрив від київського клубу.
2023 г., 18 березня, 16:05
Динамо - Зоря / upl.ua

У суботу, 18 березня, в рамках 18-го туру УПЛ зустрічалися третя і четверта команди чемпіонату, київське Динамо приймало луганську Зорю.

Перед матчем луганчани випереджали киян лише на одне очко, до того ж підопічні Луческу хотіли б помститися за поразку в першому колі, гра очікувалася напружена.

Так і вийшло, у першому таймі на глядачів чекала тільки непримиренна боротьба практично без небезпечних моментів. А ось у другому таймі команди сильно додали в швидкості, у Зорі було кілька небезпечних моментів, але Нещерет не схибив.

Єдиний гол у матчі було забито на 83 хвилині. Герреро замкнув простріл Хланя, кіпер дістав до м'яча, проте відбити удар не зміг. Підсумковий рахунок 0:1, і Зоря ще більше відривається від Динамо.