Львів - Кривбас 2:2: огляд матчу і результат гри 18.03.2023

Криворізька команда дозволила аутсайдеру чемпіонату відігратися та вирвати нічию.
2023 г., 18 березня, 16:11
Львів і Кривбас завершили поєдинок внічию / УПЛ

У суботу, 18 березня, Львів у рамках 18-го туру української Прем'єр-ліги приймав Кривбас.

Криворізька команда у протистоянні з аутсайдером чемпіонату не змогла втримати перемогу, завершивши поєдинок унічию 2:2.

Гості вийшли вперед у середині першого тайму, після того як Ріфет Капіч реалізував пенальті, а перед перервою залишилися в меншості через вилучення за другу жовту картку Микити Татаркова.

У другій половині зустрічі Львів зумів вирівняти становище - Владислав Бугай не зміг переграти голкіпера ударом із одинадцятиметрової позначки, але на добиванні успішно зіграв Ярослав Богунов.

Незабаром Капіч оформив дубль і знову вивів Кривбас уперед, але під кінець поєдинку Олександру Бєляєву вдалося вирвати нічию для своєї команди.

Наразі Кривбас посідає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 22 очки. Львів із 13 балами знаходиться на останній позиції.